Privaatsus ja küpsised.

Teie isikliku turvalisuse ja privaatsuse tagamiseks oleme välja töötanud dokumendi, mille abil saate lugeda reegleid, mis meil on isikuandmete haldamisel. https://www.magicalgirlfilm.com/

Teabe kogumine ja isikuandmete kaitse

Veebisait vastab kehtivatele isikuandmete kaitse eeskirjadele ja administraator tagab, et kõik, kes veebisaiti kasutavad, saavad end turvaliselt tunda. Teie jagatavad isikuandmed on rangelt kaitstud volitamata isikute eest sellele juurde pääseda. Teavet ei liigutata, ei müüda ega kasutata kasutaja mainimise vältimiseks. Pea meeles, et see on vabatahtlik jätta oma isiklikke andmeid, kuid see on vajalik, et jätta kommentaari blogi või võtke meiega ühendust kaudu kontakti vormi.

Kommentaar

Kui külastajad jätavad veebisaidile kommentaari, salvestame rämpsposti tuvastamiseks kommentaarivormis nähtava teabe, samuti külastaja IP-aadressi ja brauseri allkirja. Jättes kommentaar on täiesti vabatahtlik. Niipea, kui jätate kommentaari, nõustute, et teie poolt lahkuv teave salvestatakse meie poolt.

Kontaktvorm

Blogis https://www.magicalgirlfilm.com/võtke-meiega-ühendust/ on olemas kontaktivorm, võite meiega seal ühendust võtta. Kui täidate selle vormi, peate jätma mõned isiklikud andmed, mida seejärel kasutatakse teie küsimusele või kommentaarile vastamiseks. Teave on salvestatud, kuid seda ei kasutata turunduslikel eesmärkidel.

Präänikud

See veebileht kasutab küpsiseid, mida kasutatakse, et kohandada sisu veebilehel vastavalt kasutaja vajadustele, nagu väljapanek veebilehe formaat kõige sobivam kasutaja seade, koguda statistikat, et teada saada, kuidas kasutajad kasutavad veebilehel, millised leheküljed on kõige populaarsem ja reguleerimine reklaami kodulehel vastavalt kasutaja eelistustele.

Kui külastate esimest korda blogi, saate teate, et veebisait kasutab küpsiseid, nõustudes, et nõustute veebisaidi küpsiste kasutamisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Te võite oma nõusoleku igal ajal tühistada. Selleks peate oma brauserist küpsised kustutama ja brauseri küpsiste seadeid muutma.

Kasutatavad küpsised ei salvesta isikuandmeid ega muid kasutajate kogutud andmeid, vaid neid kogutakse ainult statistilistel põhjustel.

Selles blogis leiate järgmist tüüpi küpsiseid:

 • Vajalikud küpsised aitavad muuta veebisaiti kasulikumaks, hoides põhifunktsioone, nagu veebisaidi navigeerimine ja veebisaidi turvalisus. Veebisait ei tööta korralikult ilma nende küpsisteta.
 • Seadistused-küpsised aitavad muuta veebilehte kasulikumaks, võimaldades põhifunktsioone, nagu veebilehe navigeerimine ja juurdepääs veebisaidi turvalistele aladele. Veebisait ei tööta korralikult ilma nende küpsisteta.
 • Statistika-statistilised küpsised aitavad veebisaitide omanikel mõista, millised koletised erinevad külastajad järgivad saiti, koguvad ja esitavad anonüümset teavet, näiteks Yandex merica-kasutatakse teabe kogumiseks kasutaja tegevuse kohta blogis-saidi liiklusstatistika, klikkide arv külastuse kohta. See võimaldab meil jälgida veebisaidi kasutajakogemust, mis omakorda aitab meil seda parandada. Seda teavet kogutakse külastajate sisu ja huvide analüüsimiseks, et saaksime luua sisu, mida külastajad soovivad.
 • Klassifitseerimata-klassifitseerimata küpsised on failid, mis on klassifitseerimise protsessis koos üksikute küpsiste kaasautoritega.

Andmetele juurdepääsu õigus

Seoses isikuandmete töötlemisega on kasutajal järgmised õigused::

 • Õigus küsida haldurilt juurdepääsu teie isikuandmetele;
 • Õigus andmete parandamisele;
 • Õigus andmeid kustutada;
 • Õigus eraelu puutumatusele;
 • Õigus esitada vastuväiteid andmete töötlemise kohta;
 • Õigus edastada andmeid (kui see on tehniliselt võimalik);
 • Õigus tühistada nõusolek isikuandmete teatud eesmärkidel töötlemiseks, kui see on eelnevalt otsustatud;
 • Õigus esitada järelevalveasutustele kaebus isikuandmete töötlemise kohta.

Serverilogid

Veebisaidi kasutamine hõlmab päringute saatmist serverisse, kus veebisait on salvestatud. Iga serverisse saadetud päring salvestatakse serveri logidesse. Logid sisaldavad kasutajate IP-aadressi, serveri kellaaega ja kuupäeva, teavet kasutatava brauseri ja operatsioonisüsteemi kohta. Logid salvestatakse serverisse.

Serveri logides salvestatud andmeid ei määrata üksikutele kasutajatele, kes külastavad veebisaiti.

Serveri logid on ainult veebisaidi haldamise vahend ja nende sisu ei jagata kellelegi, välja arvatud need, kellel on lubatud serveri kaudu hallata.

Tüübikinnitus

Veebilehe kasutamise kaudu https://www.magicalgirlfilm.com/, kasutaja nõustub, et ta on lugenud meie privaatsusavaldust